Життя проєкту

«Ладомирія» різнобарвна!

«Ладомирія» майорить кольорами! Яскраві крайки, смугасті та картаті літники, розцяцьковані сорочки та колоритні чемерки, барвисті кимбалки і причудливі брижі, квітчасті камізельки та білосніжний серпанок. Але хіба все описати!

В «Ладомирії» розповідають про традиційні головні убори. Навчання, майстер-клас з пов’язування, відтворення.

Під час проходження курсу з відтворення автентичного одягу, учасниці мали змогу не лише прослухати цікаві лекції про традиційні жіночі та чоловічі убори, а й побувати на майстер-класі з пов'язуавання. А на онлайн-платформі резиденції всі бажаючі можуть переглянути віртуальну експозицію з традиційними головними жіночими уборами та чоловічими головними уборами. Окрім інформації про...

Як проходить навчання в Етнорезиденції

В Етнорезиденції "Ладомирія" проходить унікальний навчальний курс з відтворення автентичного українського одягу. Лекція Людмили Мірошниченко-Гусак «Особливості пошиття та крою автентичних сорочок». Лекція Юрія Мельничука «Особливості оздоблення традиційного одягу в різних регіонах України, символіка та техніки вишивки».

Розпочалось навчання 1 групи курсу з відтворення українського автентичного одягу

В Етнорезиденції «Ладомирія», що знаходиться в Радивилові, розпочалося навчання. Протягом серпня проводилась підготовка курсу з відтворення автеентичного українського одягу та відбір учасників до першої групи навчання. І ось вже на початку вересня «Ладомирія» знову гостинно відкрила свої двері для майстринь, які приїхали сюди з різних куточків України.  (більше…)

«Ладомирія» готує великий проект промоції українського традиційного одягу.

Два роки тому культурно-освітній простір «Ладомирія», що на Рівненщині, заявив про себе гучним проектом-челенджем «Майстерня етнобрендів». Тоді, за 22 дні тут створили та випустили у світ 13 нових брендів етнічного одягу разом 13-ма модельєрками з усієї України. Сьогодні «Ладомирія», за підтримки Українського Культурного Фонду, збирається дивувати Україну черговим новаторським...